Życzenia na Wielkanoc

Wszystkim naszym Klientom i Przyjaciołom przesyłamy życzenia radosnych Świąt Wielkanocnych, pełnych zdrowia, uśmiechu i optymizmu. Niech ten szczególny okres będzie czasem wypoczynku oraz wiary w lepszą przyszłość.

Linex Sp. z o.o. otrzymała dofinansowanie

Firma Linex Sp. z o.o. na podstawie umowy dofinansowania projektu Nr POIR.03.04.00-24-0099/20-00, zawartej z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości dnia 9 lipca 2020 roku, otrzymała wsparcie ze środków Unii Europejskiej w wysokości 350 303,43 złotych  w ramach dofinansowania projektu realizowanego w ramach PROGRAMU OPERACYJNEGO Inteligentny Rozwój Oś priorytetowa 3: Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy

Wesołych Świąt

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu zdrowia i pogody ducha, aby ten wyjątkowy czas, pomimo trudnych i nadzwyczajnych okoliczności był pełen radości, miłości i nadziei!

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pełnych radości i pokoju Świąt, ciepłej, radosnej atmosfery oraz smacznego jajka.

Przerwa świąteczna

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 24-26.12.2019r. oraz 31.12.2019r.- 01.01.2020r. nasza firma będzie zamknięta ze względu na przerwę świąteczno-noworoczną. Tym samym, składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia oraz osobistej i zawodowej pomyślności. Niech te najpiękniejsze w roku Święta upłyną Wam w ciepłej rodzinnej atmosferze, a Nowy Rok 2020 niech spełni wszystkie pragnienia i oczekiwania.

NOWOŚĆ: Linex jest już w TecDoc!

Z przyjemnością informujemy, że Linex został Certyfikowanym Dostawcą Danych do katalogu TecDoc. TecDoc to najpopularniejsza i największa na świecie baza danych od producentów części samochodowych oraz dystrybutorów z branży motoryzacyjnej. Dzięki TecDoc możliwa jest precyzyjna identyfikacja pojazdów oraz szybkie wyszukiwanie odpowiednich części zamiennych. Obecnie dostarczamy dane do katalogu TecDoc dla blisko 3000 części zawierających szczegółowe informacje oraz zdjęcia. Obecność w katalogu TecDoc poprawi proces wyszukiwania towarów dla naszych klientów.

Dziękujemy za udział w ProfiAuto Show 2019

Niewątpliwie tegoroczna edycja targów była bardzo ważnym wydarzeniem w historii naszej firmy.  Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i aktywny udział. Mamy nadzieję, że spotkanie z Państwem w tak licznym gronie i w tak przyjemnej atmosferze świadczy o tym, że targi ProfiAuto Show okazały się bardzo udane, a spotkania na naszym stoisku były okazją do inspirującej wymiany myśli i lepszego poznania Państwa oczekiwań.

Do zobaczenia na kolejnych targach!

Tegoroczne targi ProfiAuto Show już 8-9 czerwca 2019!

Doroczne święto miłośników motoryzacji tym razem zaplanowano na 8-9 czerwca 2019 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wszystkich gorąco zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu będącym połączeniem targów motoryzacyjnych i spektakularnej imprezy rozrywkowej. Na stoisku firmowym LINEX będą czekać na Państwa doświadczeni eksperci, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska! Tegoroczne targi ProfiAuto Show zapowiadają się naprawdę wspaniale!

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć wszystkim naszym partnerom, przyjaciołom, klientom i współpracownikom najserdeczniejsze życzenia, pełnych radości i nadziei Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie najbliższych, szczęścia osobistego, pogody ducha oraz wiosennych nastrojów.

Wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia

W tym niezwykłym, świątecznym czasie pragniemy podziękować Państwu za dotychczasową współpracę. Życzymy ciepłych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia  przepełnionych miłością. Niech przyszły rok będzie pełen sukcesów, a poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia utrzymuje się przez cały rok 2019.

Wyróżnienia

W 2006 roku LINEX otrzymało
Złoty Laur Umiejętności
i Kompetencji 2005 w Kategorii
Polskie Przedsiębiorstwo


Copyright LINEX © 2014 All rights reserved Strony internetowe TRUSTNET