Zapraszamy na 14 Targi Inter Cars

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska LINEX podczas 14 targów części zamiennych narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars które odbędą się w dniach 5-7 września 2014 r. na lotnisku Bemowo w Warszawie.  

Jak zawsze będzie nam niezmiernie miło móc spotkać się z Państwem, wymienić pomysły, przedyskutować możliwości współpracy i przedstawić nowości naszej oferty. Wszyscy zainteresowani będą mieli też okazję zapoznać się z multimedialną prezentacją firmy oraz otrzymać pełen katalog wyrobów marki LINEX. Czekamy na stoisku.

Zapraszamy!

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach ProfiAuto Show 2014

 

W związku z zakończeniem targów ProfiAuto Show 2014 odbywających się 7-8 czerwca 2014 r. w Spodku w Katowicach, chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym gościom i uczestnikom targów za odwiedziny naszego stoiska, zapoznanie się z ofertą i podzielenie opinią na temat produktów.
Mamy nadzieję, że nasza prezentacja spełniła Państwa oczekiwania i zachęciła do dalszej współpracy.

Dziękujemy i zapraszamy na kolejną edycję targów!

Zapraszamy na ProfiAuto Show 2014

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska LINEX podczas tegorocznych ProfiAuto Show -odbywających się 7-8 czerwca 2014 r. w Spodku w Katowicach.  

Nasza firma po raz kolejny będzie obecna na targach ProfiAuto Show. Jak zawsze będzie nam niezmiernie miło móc spotkać się z Państwem, wymienić pomysły, przedyskutować możliwości współpracy i przedstawić nowości naszej oferty. Wszyscy zainteresowani będą mieli też okazję zapoznać się z multimedialną prezentacją firmy oraz otrzymać pełen katalog wyrobów marki LINEX. Czekamy na stoisku.

Zapraszamy!

Witamy na nowej stronie

Miło jest nam powitać Państwa na nowej stronie internetowej LINEX Sp. z o.o. Strona została stworzona od nowa by wraz z atrakcyjnym wyglądem przynieść lepszą funkcjonalność oraz wygodniejszy dostęp do wszystkich informacji. Mamy nadzieję, że spełni ona Państwa oczekiwania a nasz serwis będzie przyjazny użytkownikom i stanie się bogatym źródłem wiedzy zarówno o naszej firmie, produktach i usługach, a także wszelkich wartościach dodanych, jakie oferujemy naszym Klientom.

 

 

Wyróżnienia

W 2006 roku LINEX otrzymało
Złoty Laur Umiejętności
i Kompetencji 2005 w Kategorii
Polskie Przedsiębiorstwo


Copyright LINEX © 2014 All rights reserved Strony internetowe TRUSTNET