Przerwa świąteczna

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 24-26.12.2019r. oraz 31.12.2019r.- 01.01.2020r. nasza firma będzie zamknięta ze względu na przerwę świąteczno-noworoczną. Tym samym, składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia oraz osobistej i zawodowej pomyślności. Niech te najpiękniejsze w roku Święta upłyną Wam w ciepłej rodzinnej atmosferze, a Nowy Rok 2020 niech spełni wszystkie pragnienia i oczekiwania.

NOWOŚĆ: Linex jest już w TecDoc!

Z przyjemnością informujemy, że Linex został Certyfikowanym Dostawcą Danych do katalogu TecDoc. TecDoc to najpopularniejsza i największa na świecie baza danych od producentów części samochodowych oraz dystrybutorów z branży motoryzacyjnej. Dzięki TecDoc możliwa jest precyzyjna identyfikacja pojazdów oraz szybkie wyszukiwanie odpowiednich części zamiennych. Obecnie dostarczamy dane do katalogu TecDoc dla blisko 3000 części zawierających szczegółowe informacje oraz zdjęcia. Obecność w katalogu TecDoc poprawi proces wyszukiwania towarów dla naszych klientów.

Logo TecAlliance miniatura 3.png

Dziękujemy za udział w ProfiAuto Show 2019

Niewątpliwie tegoroczna edycja targów była bardzo ważnym wydarzeniem w historii naszej firmy.  Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i aktywny udział. Mamy nadzieję, że spotkanie z Państwem w tak licznym gronie i w tak przyjemnej atmosferze świadczy o tym, że targi ProfiAuto Show okazały się bardzo udane, a spotkania na naszym stoisku były okazją do inspirującej wymiany myśli i lepszego poznania Państwa oczekiwań.

Do zobaczenia na kolejnych targach!

Tegoroczne targi ProfiAuto Show już 8-9 czerwca 2019!

Doroczne święto miłośników motoryzacji tym razem zaplanowano na 8-9 czerwca 2019 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wszystkich gorąco zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu będącym połączeniem targów motoryzacyjnych i spektakularnej imprezy rozrywkowej. Na stoisku firmowym LINEX będą czekać na Państwa doświadczeni eksperci, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska! Tegoroczne targi ProfiAuto Show zapowiadają się naprawdę wspaniale!

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć wszystkim naszym partnerom, przyjaciołom, klientom i współpracownikom najserdeczniejsze życzenia, pełnych radości i nadziei Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie najbliższych, szczęścia osobistego, pogody ducha oraz wiosennych nastrojów.

Wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia

W tym niezwykłym, świątecznym czasie pragniemy podziękować Państwu za dotychczasową współpracę. Życzymy ciepłych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia  przepełnionych miłością. Niech przyszły rok będzie pełen sukcesów, a poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia utrzymuje się przez cały rok 2019.

Podziękowanie za udział w targach Automechanika we Frankfurcie

Dziękujemy za Państwa obecność  i czas poświęcony na zapoznanie się z naszą ofertą podczas tegorocznych targów Automechanika. Ilość gości przerosła nasze oczekiwania. Mamy nadzieję, że wystawa okazała się udana, a uzyskane odpowiedzi na zadane pytania satysfakcjonujące. Chętnie służymy Państwu radą, pomocą i wsparciem technicznym. Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się ponownie.

Zapraszamy na nasze stoisko nr A33 podczas Automechanika 2018

Wiodąca Światowa wystawa dla przemysłu motoryzacyjnego we Frankfurcie (11-15 wrzesień) jest już tuż, tuż. Targi Automechanika obchodzić będą w tym roku swoją 25 rocznicę. Z tej okazji, przygotowaliśmy duże stoisko, na którym zaprezentujemy część naszych nowych produktów, jak i tych, które są na stałe dostępne w naszej ofercie. Dlatego, chcielibyśmy Państwa zaprosić do odwiedzenia nas i wymienienia poglądów. Wykorzystanie cennych informacji pozwoli nam lepiej zrozumieć potrzeby klientów, a co za tym idzie, opracować różnorodne pomysły, które  zostaną wdrożone. Państwa obecność ma decydujące znaczenie. Czekamy na Was!

Hala 5, poziom 0, stoisko A33

Automechanika 2018.jpg

Podziękowanie za odwiedzenie stoiska podczas ProfiAuto Show 2018

Serdecznie dziękujemy naszym klientom, partnerom, dystrybutorom oraz gościom za odwiedzenie naszego stoiska. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zaprezentowana przez nas oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem z Państwa strony. To właśnie dzięki ciągłemu udoskonalaniu nasze produkty trafiają w coraz to szersze grono odbiorców. Państwa spostrzeżenia i pomysły z pewnością będziemy realizować już w niedalekiej przyszłości.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy Państwa poznać i zapraszamy do współpracy

Targi ProfiAuto Show 2018

W dniach 23-24 czerwca będzie miała miejsce 15 edycja Targów ProfiAuto Show w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Dziesiątki stoisk zapełnią halę o powierzchni 8 tys. m2. Swoją obecność potwierdziło już 140 najważniejszych wystawców branży automotive, w tym oczywiście Linex. W ofercie targów, tak jak co roku, będzie wiele atrakcji.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 19!

Targi-PAS_2018.jpg

Wyróżnienia

W 2006 roku LINEX otrzymało
Złoty Laur Umiejętności
i Kompetencji 2005 w Kategorii
Polskie Przedsiębiorstwo


Copyright LINEX © 2014 All rights reserved Strony internetowe TRUSTNET