Audit certyfikujący

Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny firma  LINEX uzyskała pozytywną ocenę z auditu certyfikującego. Tym razem otrzymany certyfikat potwierdza zgodność Systemu Zarządzania Jakością z najnowszymi wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015 oraz standardem IATF 16949:2016 dla przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej. Został przyznany przez niezależną jednostkę certyfikującą, firmę DEKRA Certification GMbH, która jest uznanym na rynku międzynarodowym koncernem zajmującym się certyfikacją posiadającym ogromne doświadczeniem w zakresie świadczonych usług.

Wdrożenie nowego certyfikatu dowodzi, że firma Linex Sp. z o.o. spełnia branżowe wymagania dotyczące Systemu Zarządzania Jakością i realizuje procesy ciągłego doskonalenia przy równoczesnym uwzględnieniu specyficznych wymagań klienta. Procesy te mają za zadanie zidentyfikowanie ryzyka i błędów w procesie produkcyjnym i łańcuchu dostaw, wyeliminowanie ich przyczyn oraz zwiększenie zadowolenia klientów. Oznacza to, że oferowane przez nas produkty są zgodne z odpowiednimi normami prawnymi i spełniają wysokie standardy jakości.

Certyfikaty strona linex.jpg

Serdecznie dziękujemy

Chcielibyśmy Państwu podziękować za udział w tegorocznych Targach  INTER CARS.

Wierzymy, że  wymiana informacji okaże się przydatna we wspólnych relacjach i przyczyni się do dalszych sukcesów.

Wkrótce 16 Targi Inter Cars 22-24 wrzesień 2017!

Już teraz zapraszamy wszystkich do udziału w 16 edycji Targów INTER CARS. Po dwóch latach przerwy targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów odbędą się na PGE Narodowym. Przewiduje się, że i w tym roku odwiedzi je zaskakująca liczba odwiedzających. Wszystkim, którzy zamierzają odwiedzić stoisko LINEX pragniemy przedstawić atrakcyjny program współpracy, nasze nowości na rok 2018 oraz bogaty asortyment produktów.

Do zobaczenia na naszym stoisku: Hala C, stoisko 346 !

Targi ProfiAuto Show właśnie dobiegły końca

Pragniemy wszystkim podziękować za udział w targach. Jest nam niezmiernie miło, że tak wielu uczestników przybyło na prezentację naszych produktów. Dziękujemy za Państwa cenny głos w prowadzonych dyskusjach. Mamy nadzieję, że spotkania były źródłem nowych informacji oraz okazją do nawiązania nowych kontaktów. To, że tak wielu z Państwa było z nami jest dla nas ogromnym zaszczytem.

Targi ProfiAuto Show 2017

Dosłownie za kilka dni (3-4 czerwca) rozpoczną się targi ProfiAuto Show w Międzynarodowym  Centrum Kongresowym w Katowicach. Tegoroczna impreza obejmie również sam Spodek, w którym w sobotę wszyscy będziemy mogli podziwiać nietypowe samochody poddane tuningowi. Odbędą się liczne szkolenia, porady specjalistów, przewidziano również atrakcje dla mechaników. Gorąco Państwa zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, na którym zaprezentujemy naszą ofertę poszerzoną o liczne nowości. Gwarantujemy, że znajdą Państwo odpowiednie produkty, z których będziecie zadowoleni.

Podczas tegorocznych targów nie może Państwa zabraknąć!

Do zobaczenia na stoisku nr 17 !

Podziękowania dla wszystkich tych, którzy wzięli udział w Targach IZB w Wolfsburgu

Podobnie jak miesiąc temu, nasza firma wystawiła się na targach w Niemczech. Bardzo nas cieszy, że odwiedzili Państwo nasze stoisko i wykazali zainteresowanie naszymi produktami. Mamy nadzieję, że następnym razem również się spotkamy, bo to właśnie dla Państwa wciąż ulepszamy i udoskonalamy nasze wyroby.

Podziękowania za wizytę podczas Targów Automechanika 2016

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom targów Automechanika 2016, którzy odwiedzili nasze stoisko w tak licznym gronie.  Zainteresowanie naszymi produktami oraz wyglądem naszego stoiska przerosło nasze oczekiwania. To dla nas znak, że spełniamy najwyższe międzynarodowe standardy. Mamy nadzieję, że Państwa obecność podczas tegorocznych targów będzie początkiem, jak również kontynuacją dalszej współpracy z firmą Linex.

Targi Automechanika Frankfurt i IZB Wolfsburg

W drugiej połowie tego roku mamy  przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia stoiska naszej firmy podczas tegorocznej edycji międzynarodowych targów: Automechanika Frankfurt (13-17.09.2016r.) oraz IZB w Wolfsburgu (18-20.10.2016r.).

Na tych dwóch największych i najważniejszych targach przemysłu motoryzacyjnego na świecie przedstawimy nasze produkty i innowacje. Do zobaczenia !

Targi 2016.jpg

Dziękujemy za udział w ProfiAuto Show 2016

W miniony weekend podczas targów ProfiAuto Show mieliśmy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę naszej firmy. Bardzo cieszy nas liczne zainteresowanie zarówno nowościami jak i dobrze znanymi produktami. Mamy nadzieję, że spotkania z naszym zespołem będą podstawą do nawiązania przyszłej współpracy.

Do zobaczenia na kolejnych targach!

Już niedługo ProfiAuto Show!

Wszystkich Państwa gorąco zapraszamy do odwiedzenia firmy Linex na targach ProfiAuto Show, które odbędą się w dniach 4-5.06.2016r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.  Podczas XIII edycji targów przedstawimy najnowsze informacje na temat naszych produktów oraz chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Jest to doskonała okazja, aby  obejrzeć liczne prezentacje i pokazy, a także zapoznać się z szeroką gamą oferowanych produktów.

Więcej informacji na temat targów znajdą Państwo na stronie: http://profiauto.pl/show

Do zobaczenia na naszym stoisku 053 !

Wyróżnienia

W 2006 roku LINEX otrzymało
Złoty Laur Umiejętności
i Kompetencji 2005 w Kategorii
Polskie Przedsiębiorstwo


Copyright LINEX © 2014 All rights reserved Strony internetowe TRUSTNET