Podziękowanie za udział w 15 Targach Inter Cars

Właśnie zakończyła się tegoroczna edycja targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars. Serdecznie dziękujemy Państwu za odwiedzenie i duże zainteresowanie stoiskiem firmy LINEX (Hala B, stoisko 203). Interesujące spotkania oraz wymiana cennych uwag i doświadczeń pozwoliły nam jeszcze lepiej poznać Państwa potrzeby oraz określić możliwości  udoskonalenia naszej oferty.

Zapraszamy Państwa do współpracy i udziału w kolejnych targach!

Zapraszamy na 15 Targi Inter Cars!

W dniach 18-20 września 2015r. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się 15 Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars. I tym razem, będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa podczas tego szczególnie ważnego wydarzenia. Jest to doskonała okazja, aby zaprezentować Państwu naszą aktualną ofertę oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące produkowanych przez nas części. Dla wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy multimedialną prezentację naszych wyrobów oraz materiały marketingowe.  Z przyjemnością wymienimy się doświadczeniami i pomysłami oraz omówimy z Państwem możliwości współpracy.

Dodatkowe informacje na temat 15 Targów Inter Cars dostępne są na stronie: http://targi.intercars.com.pl/

Do zobaczenia na naszym stoisku: Hala B, stoisko 203 !

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów Automechanika Dubai 2015

Było nam bardzo miło gościć wszystkich, którzy odwiedzili nasze stoisko w dniach 2-4 czerwca.

Zaprezentowaliśmy Państwu szeroką gamę naszych produktów, tym razem również w wersji multimedialnej oraz przedstawiliśmy nowe pomysły, które mamy nadzieję spotkały się z Państwa zainteresowaniem.

Głęboko wierzymy, że dzięki wymianie doświadczeń będziemy mogli jeszcze lepiej sprostać Państwa wymaganiom.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na kolejnych targach.

Targi Automechanika Dubaj 2015

Zapraszamy na Targi Automechanika Dubaj 2015!

Pragniemy zaprosić Państwa do odwiedzenia stoiska LINEX podczas kolejnych Targów Automechanika tym razem w Dubaju, które odbędą się w dniach 02-04 czerwca 2015r.

Będzie nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu naszą aktualną ofertę, omówić możliwości współpracy i wymienić się pomysłami. Podczas targów przedstawimy Państwu multimedialną prezentację naszej firmy, a wszyscy zainteresowani otrzymają katalog wyrobów firmy LINEX.

Do zobaczenia na naszym stoisku: Hala 1, stanowisko 723

Życzenia Wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy pragniemy złożyć wszystkim naszym Klientom i Partnerom najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów.

Życzenia Świąteczne

Wszystkim naszym Partnerom, Współpracownikom i Klientom życzymy wspaniałych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i samych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku 2015.

Dziękujemy za odwiedzenie nas na Targach Inter Cars i Automechanika Frankfurt 2014

Pragniemy złożyć Państwu gorące podziękowania za zainteresowanie naszą ofertą, którą mogliśmy przedstawić podczas Targów Inter Cars i Automechanika Frankfurt. Mamy nadzieję, że zaprezentowane produkty okazały się interesujące i pozwolą na kontynuowanie owocnej współpracy.

Liczymy, że będziemy jeszcze niejednokrotnie mieli okazję spotkać Państwa podczas następnych targów.

Targi Automechanika Frankfurt 2014 - Zapraszamy!

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska LINEX podczas Targów Automechanika we Frankfurcie. Targi odbędą się w dniach 16-20 września 2014 r.

Będą to nasze kolejne Targi we Frankfurcie podczas których jak zawsze będzie nam niezmiernie miło móc spotkać się z Państwem, wymienić pomysły, przedyskutować możliwości współpracy i przedstawić nowości naszej oferty. Wszyscy zainteresowani będą mieli też okazję zapoznać się z multimedialną prezentacją firmy oraz otrzymać pełen katalog wyrobów marki LINEX. Czekamy na stoisku.

Do zobaczenia na targach!

Zapraszamy na 14 Targi Inter Cars

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska LINEX podczas 14 targów części zamiennych narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars które odbędą się w dniach 5-7 września 2014 r. na lotnisku Bemowo w Warszawie.  

Jak zawsze będzie nam niezmiernie miło móc spotkać się z Państwem, wymienić pomysły, przedyskutować możliwości współpracy i przedstawić nowości naszej oferty. Wszyscy zainteresowani będą mieli też okazję zapoznać się z multimedialną prezentacją firmy oraz otrzymać pełen katalog wyrobów marki LINEX. Czekamy na stoisku.

Zapraszamy!

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach ProfiAuto Show 2014

 

W związku z zakończeniem targów ProfiAuto Show 2014 odbywających się 7-8 czerwca 2014 r. w Spodku w Katowicach, chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym gościom i uczestnikom targów za odwiedziny naszego stoiska, zapoznanie się z ofertą i podzielenie opinią na temat produktów.
Mamy nadzieję, że nasza prezentacja spełniła Państwa oczekiwania i zachęciła do dalszej współpracy.

Dziękujemy i zapraszamy na kolejną edycję targów!

Wyróżnienia

W 2006 roku LINEX otrzymało
Złoty Laur Umiejętności
i Kompetencji 2005 w Kategorii
Polskie Przedsiębiorstwo


Copyright LINEX © 2014 All rights reserved Strony internetowe TRUSTNET