Podziękowanie za udział w targach Automechanika we Frankfurcie

Dziękujemy za Państwa obecność  i czas poświęcony na zapoznanie się z naszą ofertą podczas tegorocznych targów Automechanika. Ilość gości przerosła nasze oczekiwania. Mamy nadzieję, że wystawa okazała się udana, a uzyskane odpowiedzi na zadane pytania satysfakcjonujące. Chętnie służymy Państwu radą, pomocą i wsparciem technicznym. Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się ponownie.

Zapraszamy na nasze stoisko nr A33 podczas Automechanika 2018

Wiodąca Światowa wystawa dla przemysłu motoryzacyjnego we Frankfurcie (11-15 wrzesień) jest już tuż, tuż. Targi Automechanika obchodzić będą w tym roku swoją 25 rocznicę. Z tej okazji, przygotowaliśmy duże stoisko, na którym zaprezentujemy część naszych nowych produktów, jak i tych, które są na stałe dostępne w naszej ofercie. Dlatego, chcielibyśmy Państwa zaprosić do odwiedzenia nas i wymienienia poglądów. Wykorzystanie cennych informacji pozwoli nam lepiej zrozumieć potrzeby klientów, a co za tym idzie, opracować różnorodne pomysły, które  zostaną wdrożone. Państwa obecność ma decydujące znaczenie. Czekamy na Was!

Hala 5, poziom 0, stoisko A33

Automechanika 2018.jpg

Podziękowanie za odwiedzenie stoiska podczas ProfiAuto Show 2018

Serdecznie dziękujemy naszym klientom, partnerom, dystrybutorom oraz gościom za odwiedzenie naszego stoiska. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zaprezentowana przez nas oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem z Państwa strony. To właśnie dzięki ciągłemu udoskonalaniu nasze produkty trafiają w coraz to szersze grono odbiorców. Państwa spostrzeżenia i pomysły z pewnością będziemy realizować już w niedalekiej przyszłości.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy Państwa poznać i zapraszamy do współpracy

Targi ProfiAuto Show 2018

W dniach 23-24 czerwca będzie miała miejsce 15 edycja Targów ProfiAuto Show w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Dziesiątki stoisk zapełnią halę o powierzchni 8 tys. m2. Swoją obecność potwierdziło już 140 najważniejszych wystawców branży automotive, w tym oczywiście Linex. W ofercie targów, tak jak co roku, będzie wiele atrakcji.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 19!

Targi-PAS_2018.jpg

Audit certyfikujący

Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny firma  LINEX uzyskała pozytywną ocenę z auditu certyfikującego. Tym razem otrzymany certyfikat potwierdza zgodność Systemu Zarządzania Jakością z najnowszymi wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2015 oraz standardem IATF 16949:2016 dla przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej. Został przyznany przez niezależną jednostkę certyfikującą, firmę DEKRA Certification GMbH, która jest uznanym na rynku międzynarodowym koncernem zajmującym się certyfikacją posiadającym ogromne doświadczeniem w zakresie świadczonych usług.

Wdrożenie nowego certyfikatu dowodzi, że firma Linex Sp. z o.o. spełnia branżowe wymagania dotyczące Systemu Zarządzania Jakością i realizuje procesy ciągłego doskonalenia przy równoczesnym uwzględnieniu specyficznych wymagań klienta. Procesy te mają za zadanie zidentyfikowanie ryzyka i błędów w procesie produkcyjnym i łańcuchu dostaw, wyeliminowanie ich przyczyn oraz zwiększenie zadowolenia klientów. Oznacza to, że oferowane przez nas produkty są zgodne z odpowiednimi normami prawnymi i spełniają wysokie standardy jakości.

Certyfikaty strona linex.jpg

Serdecznie dziękujemy

Chcielibyśmy Państwu podziękować za udział w tegorocznych Targach  INTER CARS.

Wierzymy, że  wymiana informacji okaże się przydatna we wspólnych relacjach i przyczyni się do dalszych sukcesów.

Wkrótce 16 Targi Inter Cars 22-24 wrzesień 2017!

Już teraz zapraszamy wszystkich do udziału w 16 edycji Targów INTER CARS. Po dwóch latach przerwy targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów odbędą się na PGE Narodowym. Przewiduje się, że i w tym roku odwiedzi je zaskakująca liczba odwiedzających. Wszystkim, którzy zamierzają odwiedzić stoisko LINEX pragniemy przedstawić atrakcyjny program współpracy, nasze nowości na rok 2018 oraz bogaty asortyment produktów.

Do zobaczenia na naszym stoisku: Hala C, stoisko 346 !

Targi ProfiAuto Show właśnie dobiegły końca

Pragniemy wszystkim podziękować za udział w targach. Jest nam niezmiernie miło, że tak wielu uczestników przybyło na prezentację naszych produktów. Dziękujemy za Państwa cenny głos w prowadzonych dyskusjach. Mamy nadzieję, że spotkania były źródłem nowych informacji oraz okazją do nawiązania nowych kontaktów. To, że tak wielu z Państwa było z nami jest dla nas ogromnym zaszczytem.

Targi ProfiAuto Show 2017

Dosłownie za kilka dni (3-4 czerwca) rozpoczną się targi ProfiAuto Show w Międzynarodowym  Centrum Kongresowym w Katowicach. Tegoroczna impreza obejmie również sam Spodek, w którym w sobotę wszyscy będziemy mogli podziwiać nietypowe samochody poddane tuningowi. Odbędą się liczne szkolenia, porady specjalistów, przewidziano również atrakcje dla mechaników. Gorąco Państwa zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, na którym zaprezentujemy naszą ofertę poszerzoną o liczne nowości. Gwarantujemy, że znajdą Państwo odpowiednie produkty, z których będziecie zadowoleni.

Podczas tegorocznych targów nie może Państwa zabraknąć!

Do zobaczenia na stoisku nr 17 !

Podziękowania dla wszystkich tych, którzy wzięli udział w Targach IZB w Wolfsburgu

Podobnie jak miesiąc temu, nasza firma wystawiła się na targach w Niemczech. Bardzo nas cieszy, że odwiedzili Państwo nasze stoisko i wykazali zainteresowanie naszymi produktami. Mamy nadzieję, że następnym razem również się spotkamy, bo to właśnie dla Państwa wciąż ulepszamy i udoskonalamy nasze wyroby.

Wyróżnienia

W 2006 roku LINEX otrzymało
Złoty Laur Umiejętności
i Kompetencji 2005 w Kategorii
Polskie Przedsiębiorstwo


Copyright LINEX © 2014 All rights reserved Strony internetowe TRUSTNET