Podziękowania za wizytę podczas Targów Automechanika 2016

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom targów Automechanika 2016, którzy odwiedzili nasze stoisko w tak licznym gronie.  Zainteresowanie naszymi produktami oraz wyglądem naszego stoiska przerosło nasze oczekiwania. To dla nas znak, że spełniamy najwyższe międzynarodowe standardy. Mamy nadzieję, że Państwa obecność podczas tegorocznych targów będzie początkiem, jak również kontynuacją dalszej współpracy z firmą Linex.

Targi Automechanika Frankfurt i IZB Wolfsburg

W drugiej połowie tego roku mamy  przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia stoiska naszej firmy podczas tegorocznej edycji międzynarodowych targów: Automechanika Frankfurt (13-17.09.2016r.) oraz IZB w Wolfsburgu (18-20.10.2016r.).

Na tych dwóch największych i najważniejszych targach przemysłu motoryzacyjnego na świecie przedstawimy nasze produkty i innowacje. Do zobaczenia !

Targi 2016.jpg

Dziękujemy za udział w ProfiAuto Show 2016

W miniony weekend podczas targów ProfiAuto Show mieliśmy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę naszej firmy. Bardzo cieszy nas liczne zainteresowanie zarówno nowościami jak i dobrze znanymi produktami. Mamy nadzieję, że spotkania z naszym zespołem będą podstawą do nawiązania przyszłej współpracy.

Do zobaczenia na kolejnych targach!

Już niedługo ProfiAuto Show!

Wszystkich Państwa gorąco zapraszamy do odwiedzenia firmy Linex na targach ProfiAuto Show, które odbędą się w dniach 4-5.06.2016r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.  Podczas XIII edycji targów przedstawimy najnowsze informacje na temat naszych produktów oraz chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Jest to doskonała okazja, aby  obejrzeć liczne prezentacje i pokazy, a także zapoznać się z szeroką gamą oferowanych produktów.

Więcej informacji na temat targów znajdą Państwo na stronie: http://profiauto.pl/show

Do zobaczenia na naszym stoisku 053 !

Podziękowanie za udział w 15 Targach Inter Cars

Właśnie zakończyła się tegoroczna edycja targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars. Serdecznie dziękujemy Państwu za odwiedzenie i duże zainteresowanie stoiskiem firmy LINEX (Hala B, stoisko 203). Interesujące spotkania oraz wymiana cennych uwag i doświadczeń pozwoliły nam jeszcze lepiej poznać Państwa potrzeby oraz określić możliwości  udoskonalenia naszej oferty.

Zapraszamy Państwa do współpracy i udziału w kolejnych targach!

Zapraszamy na 15 Targi Inter Cars!

W dniach 18-20 września 2015r. na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się 15 Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars. I tym razem, będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa podczas tego szczególnie ważnego wydarzenia. Jest to doskonała okazja, aby zaprezentować Państwu naszą aktualną ofertę oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące produkowanych przez nas części. Dla wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy multimedialną prezentację naszych wyrobów oraz materiały marketingowe.  Z przyjemnością wymienimy się doświadczeniami i pomysłami oraz omówimy z Państwem możliwości współpracy.

Dodatkowe informacje na temat 15 Targów Inter Cars dostępne są na stronie: http://targi.intercars.com.pl/

Do zobaczenia na naszym stoisku: Hala B, stoisko 203 !

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas targów Automechanika Dubai 2015

Było nam bardzo miło gościć wszystkich, którzy odwiedzili nasze stoisko w dniach 2-4 czerwca.

Zaprezentowaliśmy Państwu szeroką gamę naszych produktów, tym razem również w wersji multimedialnej oraz przedstawiliśmy nowe pomysły, które mamy nadzieję spotkały się z Państwa zainteresowaniem.

Głęboko wierzymy, że dzięki wymianie doświadczeń będziemy mogli jeszcze lepiej sprostać Państwa wymaganiom.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na kolejnych targach.

Targi Automechanika Dubaj 2015

Zapraszamy na Targi Automechanika Dubaj 2015!

Pragniemy zaprosić Państwa do odwiedzenia stoiska LINEX podczas kolejnych Targów Automechanika tym razem w Dubaju, które odbędą się w dniach 02-04 czerwca 2015r.

Będzie nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu naszą aktualną ofertę, omówić możliwości współpracy i wymienić się pomysłami. Podczas targów przedstawimy Państwu multimedialną prezentację naszej firmy, a wszyscy zainteresowani otrzymają katalog wyrobów firmy LINEX.

Do zobaczenia na naszym stoisku: Hala 1, stanowisko 723

Życzenia Wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy pragniemy złożyć wszystkim naszym Klientom i Partnerom najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów.

Życzenia Świąteczne

Wszystkim naszym Partnerom, Współpracownikom i Klientom życzymy wspaniałych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i samych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku 2015.

Wyróżnienia

W 2006 roku LINEX otrzymało
Złoty Laur Umiejętności
i Kompetencji 2005 w Kategorii
Polskie Przedsiębiorstwo


Copyright LINEX © 2014 All rights reserved Strony internetowe TRUSTNET