Targi Automechanika Frankfurt 2014 - Zapraszamy!

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska LINEX podczas Targów Automechanika we Frankfurcie. Targi odbędą się w dniach 16-20 września 2014 r.

Będą to nasze kolejne Targi we Frankfurcie podczas których jak zawsze będzie nam niezmiernie miło móc spotkać się z Państwem, wymienić pomysły, przedyskutować możliwości współpracy i przedstawić nowości naszej oferty. Wszyscy zainteresowani będą mieli też okazję zapoznać się z multimedialną prezentacją firmy oraz otrzymać pełen katalog wyrobów marki LINEX. Czekamy na stoisku.

Do zobaczenia na targach!

Zapraszamy na 14 Targi Inter Cars

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska LINEX podczas 14 targów części zamiennych narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars które odbędą się w dniach 5-7 września 2014 r. na lotnisku Bemowo w Warszawie.  

Jak zawsze będzie nam niezmiernie miło móc spotkać się z Państwem, wymienić pomysły, przedyskutować możliwości współpracy i przedstawić nowości naszej oferty. Wszyscy zainteresowani będą mieli też okazję zapoznać się z multimedialną prezentacją firmy oraz otrzymać pełen katalog wyrobów marki LINEX. Czekamy na stoisku.

Zapraszamy!

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach ProfiAuto Show 2014

 

W związku z zakończeniem targów ProfiAuto Show 2014 odbywających się 7-8 czerwca 2014 r. w Spodku w Katowicach, chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym gościom i uczestnikom targów za odwiedziny naszego stoiska, zapoznanie się z ofertą i podzielenie opinią na temat produktów.
Mamy nadzieję, że nasza prezentacja spełniła Państwa oczekiwania i zachęciła do dalszej współpracy.

Dziękujemy i zapraszamy na kolejną edycję targów!

Zapraszamy na ProfiAuto Show 2014

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska LINEX podczas tegorocznych ProfiAuto Show -odbywających się 7-8 czerwca 2014 r. w Spodku w Katowicach.  

Nasza firma po raz kolejny będzie obecna na targach ProfiAuto Show. Jak zawsze będzie nam niezmiernie miło móc spotkać się z Państwem, wymienić pomysły, przedyskutować możliwości współpracy i przedstawić nowości naszej oferty. Wszyscy zainteresowani będą mieli też okazję zapoznać się z multimedialną prezentacją firmy oraz otrzymać pełen katalog wyrobów marki LINEX. Czekamy na stoisku.

Zapraszamy!

Witamy na nowej stronie

Miło jest nam powitać Państwa na nowej stronie internetowej LINEX Sp. z o.o. Strona została stworzona od nowa by wraz z atrakcyjnym wyglądem przynieść lepszą funkcjonalność oraz wygodniejszy dostęp do wszystkich informacji. Mamy nadzieję, że spełni ona Państwa oczekiwania a nasz serwis będzie przyjazny użytkownikom i stanie się bogatym źródłem wiedzy zarówno o naszej firmie, produktach i usługach, a także wszelkich wartościach dodanych, jakie oferujemy naszym Klientom.

 

 

Wyróżnienia

W 2006 roku LINEX otrzymało
Złoty Laur Umiejętności
i Kompetencji 2005 w Kategorii
Polskie Przedsiębiorstwo


Copyright LINEX © 2014 All rights reserved Strony internetowe TRUSTNET