Targi Automechanika Dubaj 2015

Zapraszamy na Targi Automechanika Dubaj 2015!

Pragniemy zaprosić Państwa do odwiedzenia stoiska LINEX podczas kolejnych Targów Automechanika tym razem w Dubaju, które odbędą się w dniach 02-04 czerwca 2015r.

Będzie nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu naszą aktualną ofertę, omówić możliwości współpracy i wymienić się pomysłami. Podczas targów przedstawimy Państwu multimedialną prezentację naszej firmy, a wszyscy zainteresowani otrzymają katalog wyrobów firmy LINEX.

Do zobaczenia na naszym stoisku: Hala 1, stanowisko 723

Życzenia Wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy pragniemy złożyć wszystkim naszym Klientom i Partnerom najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów.

Życzenia Świąteczne

Wszystkim naszym Partnerom, Współpracownikom i Klientom życzymy wspaniałych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i samych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku 2015.

Dziękujemy za odwiedzenie nas na Targach Inter Cars i Automechanika Frankfurt 2014

Pragniemy złożyć Państwu gorące podziękowania za zainteresowanie naszą ofertą, którą mogliśmy przedstawić podczas Targów Inter Cars i Automechanika Frankfurt. Mamy nadzieję, że zaprezentowane produkty okazały się interesujące i pozwolą na kontynuowanie owocnej współpracy.

Liczymy, że będziemy jeszcze niejednokrotnie mieli okazję spotkać Państwa podczas następnych targów.

Targi Automechanika Frankfurt 2014 - Zapraszamy!

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska LINEX podczas Targów Automechanika we Frankfurcie. Targi odbędą się w dniach 16-20 września 2014 r.

Będą to nasze kolejne Targi we Frankfurcie podczas których jak zawsze będzie nam niezmiernie miło móc spotkać się z Państwem, wymienić pomysły, przedyskutować możliwości współpracy i przedstawić nowości naszej oferty. Wszyscy zainteresowani będą mieli też okazję zapoznać się z multimedialną prezentacją firmy oraz otrzymać pełen katalog wyrobów marki LINEX. Czekamy na stoisku.

Do zobaczenia na targach!

Zapraszamy na 14 Targi Inter Cars

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska LINEX podczas 14 targów części zamiennych narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars które odbędą się w dniach 5-7 września 2014 r. na lotnisku Bemowo w Warszawie.  

Jak zawsze będzie nam niezmiernie miło móc spotkać się z Państwem, wymienić pomysły, przedyskutować możliwości współpracy i przedstawić nowości naszej oferty. Wszyscy zainteresowani będą mieli też okazję zapoznać się z multimedialną prezentacją firmy oraz otrzymać pełen katalog wyrobów marki LINEX. Czekamy na stoisku.

Zapraszamy!

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach ProfiAuto Show 2014

 

W związku z zakończeniem targów ProfiAuto Show 2014 odbywających się 7-8 czerwca 2014 r. w Spodku w Katowicach, chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym gościom i uczestnikom targów za odwiedziny naszego stoiska, zapoznanie się z ofertą i podzielenie opinią na temat produktów.
Mamy nadzieję, że nasza prezentacja spełniła Państwa oczekiwania i zachęciła do dalszej współpracy.

Dziękujemy i zapraszamy na kolejną edycję targów!

Zapraszamy na ProfiAuto Show 2014

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska LINEX podczas tegorocznych ProfiAuto Show -odbywających się 7-8 czerwca 2014 r. w Spodku w Katowicach.  

Nasza firma po raz kolejny będzie obecna na targach ProfiAuto Show. Jak zawsze będzie nam niezmiernie miło móc spotkać się z Państwem, wymienić pomysły, przedyskutować możliwości współpracy i przedstawić nowości naszej oferty. Wszyscy zainteresowani będą mieli też okazję zapoznać się z multimedialną prezentacją firmy oraz otrzymać pełen katalog wyrobów marki LINEX. Czekamy na stoisku.

Zapraszamy!

Witamy na nowej stronie

Miło jest nam powitać Państwa na nowej stronie internetowej LINEX Sp. z o.o. Strona została stworzona od nowa by wraz z atrakcyjnym wyglądem przynieść lepszą funkcjonalność oraz wygodniejszy dostęp do wszystkich informacji. Mamy nadzieję, że spełni ona Państwa oczekiwania a nasz serwis będzie przyjazny użytkownikom i stanie się bogatym źródłem wiedzy zarówno o naszej firmie, produktach i usługach, a także wszelkich wartościach dodanych, jakie oferujemy naszym Klientom.

 

 

Wyróżnienia

W 2006 roku LINEX otrzymało
Złoty Laur Umiejętności
i Kompetencji 2005 w Kategorii
Polskie Przedsiębiorstwo


Copyright LINEX © 2014 All rights reserved Strony internetowe TRUSTNET