Wesołych Świąt

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu zdrowia i pogody ducha, aby ten wyjątkowy czas, pomimo trudnych i nadzwyczajnych okoliczności był pełen radości, miłości i nadziei!

Linex Sp. z o.o. otrzymała dofinansowanie

Firma Linex Sp. z o.o. na podstawie umowy dofinansowania projektu Nr POIR.03.04.00-24-0099/20-00, zawartej z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości dnia 9 lipca 2020 roku, otrzymała wsparcie ze środków Unii Europejskiej w wysokości 350 303,43 złotych  w ramach dofinansowania projektu realizowanego w ramach PROGRAMU OPERACYJNEGO Inteligentny Rozwój Oś priorytetowa 3: Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach, Działanie: 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy

Fundusze Europejskie 1.png

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pełnych radości i pokoju Świąt, ciepłej, radosnej atmosfery oraz smacznego jajka.

Zaproszenie do składania ofert

Zarząd LINEX Sp. z o.o. z siedzibą w: 42-202 Częstochowa ul. Rejtana 15, KRS 0000391175, NIP:9492180626, REGON:242579662 z dniem 05.01.2020r. zaprasza do składania ofert na:

Kompleksowe wykonanie instalacji fotowoltaicznej o mocy 251,60 kW, zasilania zakładu firmy w lokalizacji: Częstochowa, ul. Rejtana 15.

Wykonawstwo instalacji winno obejmować;

  1. Pomoc Inwestorowi w zakresie wskazania i wyboru uprawnionej jednostki projektowej do wykonania ekspertyzy technicznej budynku na którym realizowana będzie inwestycja, oraz współpraca z tą jednostką.
  2. Złożenie w imieniu inwestora wniosku o pozwolenie na budowę, wraz z wymaganą dokumentacją.
  3. Zakup materiałów i podzespołów niezbędnych do wykonania instalacji wg dokumentacji projektowej.
  4. Wykonanie instalacji fotowoltaicznej.
  5. Uruchomienie i podłączenie instalacji fotowoltaicznej  do sieci.
  6. Wykonanie przyłącza do sieci zgodnie z uzyskanymi warunkami od Zakładu POLONTEX.

Warunkiem realizacji inwestycji będzie uzyskanie pozytywnej ekspertyzy technicznej budynku na którym ma być realizowana inwestycja.

Wybór oferenta uzależniony jest od:

  1. Posiadania niezbędnej wiedzy w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznej.
  2. Wykonanie zlecenia bez udziału podwykonawców.
  3. Zobowiązania do wykonania zlecenia zgodnie z obowiązującymi normami, przepisami, zasadami wiedzy technicznej oraz sztuką budowlaną.

Spełnienie powyższych warunków uznane zostanie na podstawie pisemnego oświadczenia Oferenta i zostanie uwzględnione w treści umowy zawartej z Oferentem.

Termin składania ofert: 60 dni od daty upublicznienia.

Osoba do kontaktu ze strony spółki LINEX: Sławomir Ogoszewski email: s.ogoszewski@linex.com.pl tel: +48 603 807 984

Przerwa świąteczna

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 24-26.12.2019r. oraz 31.12.2019r.- 01.01.2020r. nasza firma będzie zamknięta ze względu na przerwę świąteczno-noworoczną. Tym samym, składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia oraz osobistej i zawodowej pomyślności. Niech te najpiękniejsze w roku Święta upłyną Wam w ciepłej rodzinnej atmosferze, a Nowy Rok 2020 niech spełni wszystkie pragnienia i oczekiwania.

NOWOŚĆ: Linex jest już w TecDoc!

Z przyjemnością informujemy, że Linex został Certyfikowanym Dostawcą Danych do katalogu TecDoc. TecDoc to najpopularniejsza i największa na świecie baza danych od producentów części samochodowych oraz dystrybutorów z branży motoryzacyjnej. Dzięki TecDoc możliwa jest precyzyjna identyfikacja pojazdów oraz szybkie wyszukiwanie odpowiednich części zamiennych. Obecnie dostarczamy dane do katalogu TecDoc dla blisko 3000 części zawierających szczegółowe informacje oraz zdjęcia. Obecność w katalogu TecDoc poprawi proces wyszukiwania towarów dla naszych klientów.

Logo TecAlliance miniatura 3.png

Dziękujemy za udział w ProfiAuto Show 2019

Niewątpliwie tegoroczna edycja targów była bardzo ważnym wydarzeniem w historii naszej firmy.  Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i aktywny udział. Mamy nadzieję, że spotkanie z Państwem w tak licznym gronie i w tak przyjemnej atmosferze świadczy o tym, że targi ProfiAuto Show okazały się bardzo udane, a spotkania na naszym stoisku były okazją do inspirującej wymiany myśli i lepszego poznania Państwa oczekiwań.

Do zobaczenia na kolejnych targach!

Tegoroczne targi ProfiAuto Show już 8-9 czerwca 2019!

Doroczne święto miłośników motoryzacji tym razem zaplanowano na 8-9 czerwca 2019 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wszystkich gorąco zapraszamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu będącym połączeniem targów motoryzacyjnych i spektakularnej imprezy rozrywkowej. Na stoisku firmowym LINEX będą czekać na Państwa doświadczeni eksperci, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska! Tegoroczne targi ProfiAuto Show zapowiadają się naprawdę wspaniale!

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć wszystkim naszym partnerom, przyjaciołom, klientom i współpracownikom najserdeczniejsze życzenia, pełnych radości i nadziei Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie najbliższych, szczęścia osobistego, pogody ducha oraz wiosennych nastrojów.

Wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia

W tym niezwykłym, świątecznym czasie pragniemy podziękować Państwu za dotychczasową współpracę. Życzymy ciepłych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia  przepełnionych miłością. Niech przyszły rok będzie pełen sukcesów, a poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia utrzymuje się przez cały rok 2019.

Wyróżnienia

W 2006 roku LINEX otrzymało
Złoty Laur Umiejętności
i Kompetencji 2005 w Kategorii
Polskie Przedsiębiorstwo


Copyright LINEX © 2014 All rights reserved Strony internetowe TRUSTNET